Kunstküünte tehnikad

Kirjutas
Hinda artiklit
(2 hinnangut)
Kunstküünte tehnikad - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Kunstküünte rohkem kui viiekümneaastase ajaloo jooksul on sõelale jäänud viis enamvähem tõhusat kunstküünte paigaldamise tehnikat:

  1. geelküüned,
  2. akrüülküüned,
  3. akrüülgeelküüned

Tehnikate puhul saab küüsi ehitada nii tippide kui vormidega.

Kui aga lisada, et ainuüksi geele on tänaseks 3-4 erinevat tüüpi ja geeli aluskatteid 2-3 erinevat liiki, ulatub võimalike meetodite arv kümnetesse. Kindlasti on nii Eestis kui välismaal turgu ka teistele kunstküünetüüpidele, kuid enamasti õpetatakse Eestis tavaliste geelküünte paigaldamist.

Miks Eestis on ülekaalus geelküüned? Peamine põhjus on lihtne - vaid üksikud koolitajad valdavad akrüül- ja kangasküünte tehnikat. Seepärast on vähe ka oskajaid meistreid. Seevastu paljudes välisriikides, näiteks USA-s on popid hoopis akrüülküüned, sest akrüülküüntel on tegelikult palju eeliseid. Mujal Euroopas, näiteks Saksamaal on ka kangasküüned päris minev teenus.

Leksiko Iluhariduskeskus pakub ühenda vähestest Eesti ilukoolidest nii geelküünte kui ka akrüülküünte ja akrüülgeelküünteSoovitame siiski alustada "klassikaliste" geelküünte õppimisega ja edasi, pärast mõningase vilumuse omandamist liikuda edasi akrüül- ja akrüülgeelküünte juurde.

  • Huvitava pisiasjana võib märkida, et vahel müüakse ka toidupoodides juba kaunistatud plastküüsi, mida saab naine endale ise küüntele kleepida komplektis oleva liimiga. Selline komplekt on mõeldud pigem stiilipidude jaoks, mistõttu ei saa kunagi kindel olla, kas need "kunstküüned" püsivad pool tundi või kaks päeva. Võibolla on hästivarustatud kauplustes veel saadaval :).
Viimati muudetud Kolmapäev, 26 Oktoober 2016 14:07

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Ostukorv

 x 

Sinu ostukorv on tühi.
Sisene Registreeru