Küünetehniku koolitusel õpitavad erialad

Hinda artiklit
(6 hinnangut)
Küünetehniku koolitusel õpitavad erialad - 4.5 out of 5 based on 6 votes

Õppetöö käigus läbitavad moodulid on valitud nii, et tulevane ilusalongi töötaja suudaks tööturul edukalt konkureerida ka vanemate tegijatega. Erinevate alade õppimine annab ühelt poolt laia silmaringi ja teiselt poolt võimaldab leida tööd ja kliente igal aastaajal.

Kogu kursuse maht on 96 akadeemilist tundi (ilma iseseisvate töödeta), kokku 18-22 õppepäeva. Lisaks mõistagi praktiliste tööde esitamine ja harjutamine.

Geelküünte baaskoolitus algajale või kordusõpe, õppekava Geelküünte paigaldamine ja hooldus GPK101 -28 ak. tundi (4-6 päeva)

Geelküünte paigaldamise ja hooldamise kursuse käigus omandatakse elementaarsed teadmised kunstküüntest ning praktilise töö käigus omandatakse kõik vajalikud töövõtted. Koolitaja käe all omandatud oskused saab kinnistada iseseisva töö käigus kas salongis või kodus.

Maniküüri ja käte hoolduse koolitus, sh aparaadimaniküüri ja spa-maniküüri koolitus koos geellaki väjaõppega MPGL108 - 15 ak. tundi (5-6 päeva)

Praktikumid: klassikaline maniküür, euromaniküür, SPA-maniküür (parafiinhooldus kätele), aparaadimaniküür, maniküür geellakiga, geellaki hooldus (prantuse maniküür).

Pediküüri ja geellakipediküüri kursus koos spa- ja aparaadipediküüri koolitusega PPG1012 - 21 ak. tundi (5-6 päeva);

Praktikumid: klassikaline pediküür, europediküür, SPA-pediküür (parafiinihooldus jalgadele), aparaadipediküür, pediküür geellakiga, geellaki hooldus (prantuse pediküür)

Nail Art koolitused:

Küünemaalingute assortii algajatele + joonistamise algõpetus: Nail Art esimene (algaja) tase NA141 - 8 ak. tundi (1 päev);

3D geeli- ja akrüülikoolitus NA147  8 ak. tundi (1 päev);

Nail Art hiina (one-stroke) maalingud 2 päeva paketina HNA149 16 ak.tundi (2 päeva);

Erinevate näidete varal tungitakse küünte kaunistamise kunsti saladustesse ning tehakse tutvust ka teooriaga - kompositsiooni ja värviõpetusega ning erinevate materjalide omadustega. Iga mooduli lõpetab harjutamine.

 

Küsimuste korral võib alati helistada tel +372 555 15 285  / +372 555 15 281, mailida kool@leksiko.edu.ee või saata küsimus alloleva vormi kaudu. Palume lisada ka oma telefoninumber.

Viimati muudetud Kolmapäev, 09 November 2016 12:10

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Ostukorv

 x 

Sinu ostukorv on tühi.
Sisene Registreeru