• +372 555 15 285

Uued koolituste grupid alustavad igal nädalal. Küsi vabu kohti koolitustel tel 555 15 285 või maili teel!

Koolitused iluteenindajatele

Koolitused iluteenindajatele (14)

Õppetöö käigus läbitavad moodulid on valitud nii, et tulevane ilusalongi töötaja suudaks tööturul edukalt konkureerida ka vanemate tegijatega. Erinevate alade õppimine annab ühelt poolt laia silmaringi ja teiselt poolt võimaldab leida tööd ja kliente igal aastaajal.

Kogu kursuse maht on 90 akadeemilist tundi (ilma iseseisvate töödeta), kokku 18-22 õppepäeva. Lisaks mõistagi praktiliste tööde esitamine ja harjutamine.

Geelküünte baaskoolitus algajale või kordusõpe, õppekava Geelküünte paigaldamine ja hooldus GPK101 -28 ak. tundi (4-6 päeva)

Geelküünte paigaldamise ja hooldamise kursuse käigus omandatakse elementaarsed teadmised kunstküüntest ning praktilise töö käigus omandatakse kõik vajalikud töövõtted. Koolitaja käe all omandatud oskused saab kinnistada iseseisva töö käigus kas salongis või kodus.

Maniküüri ja käte hoolduse koolitus, sh aparaadimaniküüri ja spa-maniküüri koolitus koos geellaki väjaõppega MPGL108 - 14 ak. tundi (5-6 päeva)

Praktikumid: klassikaline maniküür, euromaniküür, SPA-maniküür (parafiinhooldus kätele), aparaadimaniküür, maniküür geellakiga, geellaki hooldus (prantuse maniküür).

Pediküüri ja geellakipediküüri kursus koos spa- ja aparaadipediküüri koolitusega PPG1012 - 16 ak. tundi (5-6 päeva);

Praktikumid: klassikaline pediküür, europediküür, SPA-pediküür (parafiinihooldus jalgadele), aparaadipediküür, pediküür geellakiga, geellaki hooldus (prantuse pediküür)

Nail Art koolitused:

Küünemaalingute assortii algajatele + joonistamise algõpetus: Nail Art esimene (algaja) tase NA141 - 8 ak. tundi (1 päev);

3D geeli- ja akrüülikoolitus NA147  8 ak. tundi (1 päev);

Nail Art hiina (one-stroke) maalingud 2 päeva paketina HNA149 16 ak.tundi (2 päeva);

Erinevate näidete varal tungitakse küünte kaunistamise kunsti saladustesse ning tehakse tutvust ka teooriaga - kompositsiooni ja värviõpetusega ning erinevate materjalide omadustega. Iga mooduli lõpetab harjutamine.

 

Küsimuste korral võib alati helistada tel +372 555 15 285  / +372 555 15 281, mailida või saata küsimus alloleva vormi kaudu. Palume lisada ka oma telefoninumber.

Ripsmetehniku meisterkoolitus (kood RPK313) koosneb kolmest koolitusmoodulist.

1. Ripsmepikenduste koolitus: 24 kadeemilist tundi, millest kontaktunde 15 ja iseseiva praktiseerimise tunde 9;

2.  Kulmude-ripsmete värvimise ja kulmude korrigeerimise kursus: 9 akadeemilist tundi, millest kontaktunde 6 ja iseseisva praktiseerimise tunde 3;

3. Volüümripsmepikenduste paigaldamise koolitus: 13 akadeemilist tundi, millest kontakttunde 8 ja iseseisva praktiseerimise tunde 5;

Koolituse kogumaht 46 akadeemilist tundi.

Koolituse hind 542 eurot sisaldab kõiki vajaminevaid vahendeid kontakttundideks ja praktiliste tööde esitamiseks. 

Koolituse lõpus oskab õpilane paigaldada klassikalisi-ja volüümripsmepikendusi kvaliteetselt ning suudab täita järgmised nõuded:

  • ühe naturaalse karva külge on liimitud ainult üks pikendus;
  • ripsmepikendused ei kleepu omavahel puntidena kokku;
  • ripsmepikendused on liimitud nahast 0,5-1 mm kaugusele;
  • ripsmetel puuduvad nähtavad liimitükid – tulemus on puhas;
  • ripsmepikendused on liimitud otse, hoides ripsmekarvade loomulikku suunda;
  • õpilane tunneb ja teab hügieeni vajadust ning võtteid;
  • õpilane oskab kleepida efektiripsmepikendusi ning ka kivikesi;
  • õpilane tunneb materjale ja oskab neid ka oma töös kasutada.

Ripsmepikenduste koolitusel kasutame rahvusvahelise brändi Blink Lashes naaritsaripsmeid, kuid näitame ja proovime ka paljusid teisi Eestis saada olevaid materjale. Soovi korral aitame õpilast stardipaketi koostamisel. Õpilased saavad meilt ka soodushinnaga tarvikuid osta.

Volüümripsmepikenduste koolitusel saad teada:

 • mis on 2D, 3D kuni 7D volüümiripsmed ja millal neid kasutada;
 • kuidas saavutada erinevate silmakujudega paremaid tulemusi;
 • milliseid volüümripsmeid on Eestis saada ja mida tasub kasutada;
 • millised liimid sobivad volüümripsmepikendustele;
 • millised on volüümripsmete vastunäidustused;
 • kuidas moodustada õigesti lehvikuid;
 • millised on tüüpilised vead.

Koolitajad: Krisete Šulgin, Eveli Jaanimägi, Ivika Kelder

Küsi kohe lisainfot tel 555 15 281, e-mailiga  või alloleva vormi kaudu. Vastame esimesel võimalusel.

Klassikaliste ripsmepikenduste kõrval lähevad järjest enam moodi Hollywoodi ripsmepikendused. Lõpptulemus erineb klassikalistest ripsmepikendustest nagu öö ja päev: volüümiripsmepikendused on pehmemad, ripsmekaar on palju täiuslikum, ühenduskohti pole tunda ja oma ripsmekarv ei saa kahjustada. Kindlasti aitas nende populaarsuse tõusule kaasa Inglismaal elav eestlane Ruthie Belle, kes on meedias omanimelisele brändile kõvasti reklaami teinud. Tegelikult on volüümripsmete tehnoloogia mitu aastat vana ja pärineb arvatavasti Venemaa ilusalongidest. Lihtsalt Eestisse jõudis see pisut hiljem kui mujale.

Kliendile ohutu tehnoloogia

Selle tehnika puhul kinnitatakse ühe naturaalse ripsme külge kuni seitse imepeenikest pikendust. Sellised kunstripsmed on palju kohevamad ja pilkupüüdvamad, kui "tavalised" kunstripsmed.

Lisatavad kunstripsme karvad on umbes sama diameetriga kui naturaalne ripsmekarv - 0,03 mm - 0,07 mm  (klassikaliste ripsmepikenduste diameeter on 0,15-0,2 mm). Pikendused muudetakse erilise tehnika abil lehvikukujuliseks. Selline lehvik annabki ripsmetele "volüümi" ning jätab mulje eriti tihedatest ripsmetest. Tihedust saab reguleerida vastavalt kliendi soovile, kuid kindlasti tuleb üle vaadata ka kliendi oma ripsmete seisukord ja siis ostus teha.

Revolutsioon ripsmepikenduste paigalduses

DSC 0127 copy

Uut tüüpi volüümiripsmeid peetakse õigusega revolutsiooniliseks tehnikaks ripsmepikenduste paigaldamises, kuigi juba mitu aastat on maailmas kasutatud niinimetatud "tutikuid" - valmis kunstripsme tutte. Valmis tutikute puuduseks on aga suurem kaal, mistõttu need mõjuvad kliendi ripsmetele sageli kahjulikult.

Hollywoodi volüümripsmete paigaldusel seevastu tehakse imeõhukestest karvadest lehvik valmis koha peal ning liimi kulu ja kunstripsmete koormus oma ripsmekarvale on väiksem. Seepärast võib Hollywoodi ripsmepikendusi kanda nagu "tavalisigi" ripsmepikendusi, ilma et nad kliendile kuidagi kahjulikult mõjuks.

Niisiis on Hollywoodi volüümripsmete paigaldamise oskus ripsmetehnikule vältimatu, kui ta soovib püsida konkurentsis.

 

Koolituse sisu ja kestus

Hollywoodi volüümripsmepikenduste koolitusel saad teada:

 • mis on 2D, 3D kuni 7D volüümiripsmed ja millal neid kasutada;
 • kuidas saavutada erinevate silmakujudega paremaid tulemusi;
 • milliseid volüümripsmeid on Eestis saada ja mida tasub kasutada;
 • millised liimid sobivad volüümripsmepikendustele;
 • millised on volüümripsmete vastunäidustused;
 • kuidas moodustada õigesti lehvikuid;
 • millised on tüüpilised vead.

 

Praktilises osas õpitakse paigaldama Hollywoodi volüümiripsmeid 2D-7D tehnikas. Praktika käigus saab modell heal tasemel volüümripsmepikendused. Soovi korral saab proovida eri firmade tooteid (Ruthie Belle ja teised) ning esitada küsimusi koolitajale ka tavaliste ripsmepikenduste paigaldamise kohta.

Meil kestab volüümripsmete koolitus 5-8 tundi olenevalt õpilase kiirusest ja senisest kogemusest. Väga harva on õpilane hakkama saanud ka 4 tunniga. Praktilisele osale eelneb vähemalt 45 minutit teooriat, seepärast võiks modell võib tulla hiljem.

Koolitame korraga 1-3 õpilast, nii võid olla kindel, et saad kõigile tekkinud küsimustele kohe vastuse.

Volüümripsmepikenduste koolituse hind

Volüümripsmepikenduste paigaldamise koolitus maksab hetkel 179 eurot. Koolituse läbinud õpilane saab inglisekeelse tunnistuse (certificate, Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba 6675HTM).

NB! Hinna sees on meie materjalide kasutamine praktika käigus.  Koolitus toimub meie materjalidega, midagi juurde ostma ei pea. Soovi korral saab koha pealt ka vajalikke materjale koju osta. Soovitatav on kaasa võtta oma pintsetid ja liim, et saada teada, kas olemasolevate vahenditega on võimalik volüümripsmepikendusi paigaldada. 

Volüümripsmepikenduste koolitusele registreerimine

Volüümripsmekoolitus on mõeldud eeskätt neile, kes on juba klassikaliste ripsmepikenduste koolituse läbinud ja praktiseerinud tavaripsmepikendustega vähemalt pool aastat. Koolitusele pääsemiseks soovime eelnevalt tutvude Teie oskusega tavapikendusi paigaldada või hooldada - iseseisvate tööde piltide alusel.

Seda koolitust tõendab Haridusministeeriumi koolitusloaga õppeasutuse välja antud tunnistus. Kui tunnistust mingil põhjusel käes ei ole, võta palun ühendust +372 555 15 281 ja katsume leida mingi lahenduse.

Hollywoodi volüümripsmete koolitused toimuvad 1-2 korda kuus, täpse toimumise aja lepime kokku maili või telefoni teel.

Uuri, kas sel kuul on koolitusele veel vabu kohti või esita täiendavaid küsimusi:
maili teel: kool@leksiko.edu.ee;
telefoni teel: +372 555 15 281;
selle lehe allosas oleva vormi kaudu.

{module kontakt}

 

Kunstküünte rohkem kui viiekümneaastase ajaloo jooksul on sõelale jäänud viis enamvähem tõhusat kunstküünte paigaldamise tehnikat:

 1. geelküüned,
 2. akrüülküüned,
 3. akrüülgeelküüned

Tehnikate puhul saab küüsi ehitada nii tippide kui vormidega.

Kui aga lisada, et ainuüksi geele on tänaseks 3-4 erinevat tüüpi ja geeli aluskatteid 2-3 erinevat liiki, ulatub võimalike meetodite arv kümnetesse. Kindlasti on nii Eestis kui välismaal turgu ka teistele kunstküünetüüpidele, kuid enamasti õpetatakse Eestis tavaliste geelküünte paigaldamist.

Miks Eestis on ülekaalus geelküüned? Peamine põhjus on lihtne - vaid üksikud koolitajad valdavad akrüül- ja kangasküünte tehnikat. Seepärast on vähe ka oskajaid meistreid. Seevastu paljudes välisriikides, näiteks USA-s on popid hoopis akrüülküüned, sest akrüülküüntel on tegelikult palju eeliseid. Mujal Euroopas, näiteks Saksamaal on ka kangasküüned päris minev teenus.

Leksiko Iluhariduskeskus pakub ühenda vähestest Eesti ilukoolidest nii geelküünte kui ka akrüülküünte ja akrüülgeelküünteSoovitame siiski alustada "klassikaliste" geelküünte õppimisega ja edasi, pärast mõningase vilumuse omandamist liikuda edasi akrüül- ja akrüülgeelküünte juurde.

 • Huvitava pisiasjana võib märkida, et vahel müüakse ka toidupoodides juba kaunistatud plastküüsi, mida saab naine endale ise küüntele kleepida komplektis oleva liimiga. Selline komplekt on mõeldud pigem stiilipidude jaoks, mistõttu ei saa kunagi kindel olla, kas need "kunstküüned" püsivad pool tundi või kaks päeva. Võibolla on hästivarustatud kauplustes veel saadaval :).

Alates käesolevast, 2014 aastast pakuvad meie professionaalsed koolitajad personaalseid täiendkoolitusi. Meie täiendkoolitustele pääseb, kui olete juba läbinud vastava ala koolituse või olete sellel või kaasneval alal töötanud. Alati võite meiega ühendust võtta ja uurida, kuidas oleks kõige mõistlikum ja mugavam edasi õppida.

Meie kogemus näitab, et inimeste vajadused on erinevad. Näiteks pärast lapsehoolduspuhkust vajab mõni meister teadmiste värskendamist, teine aga tahab juurde õppida uusi teenuseid. Seepärast toimub täiendkoolitus enamasti individuaalõppe (coaching) vormis. Pedagoog või konsultant määrab vestluse käigus kindlaks õppuri vajadused ja oskused ning selle järgi koostatakse koos koolitusjuhiga personaalse õppeplaani. 

Maniküüri täiendkoolitus

Hea võimalus õppida midagi uut juurde või värskendada mälu. Valida saab alltoodud teemade seast või panna koos meie spetsialistidega kokku individuaalne koolitus vastavalt oma soovidele ja vajadustele.

 • Spa-maniküür: põhjalik ja nauditav maniküür, kasutatakse sooja parafiini või vajadusel külma parafiinkreemi.
 • Aparaadimanküür: küünetehniku puuri kasutamine maniküüri tegemisel. 
 • Maniküür geellakiga (gelish): populaarse geellaki kasutamine.
 • Ununenud oskuste meenutamine ja vilumuse omandamine, näiteks pärast lapsehoolduspuhkust või mõne teise kooli lõpetamist.

 

 Pediküüri täiendkoolitus

 • Spa-pediküür: põhjalik ja nauditav pediküür, kasutatakse sooja parafiini või vajadusel külma parafiinkreemi. Osa koole õpetavad seda eritasu eest, kuid klientide seas on see teenus populaarne, nii et spa-pediküüri tasub juurde õppida. Uudisena õpetame ka külmparafiini kasutamist.
 • Aparaadipediküür: küünetehniku puuri kasutamine pediküüri tegemisel. 
 • Pediküür geellakiga (gelish): populaarse geellaki kasutamine pediküüris.
 • Geelipediküür: populaarne teenus eriti suvel. Täiendkoolitus kulub ära eeskätt neile, kes koolis seda ei õppinud.
 • Ununenud oskuste meenutamine ja vilumuse omandamine praktika käigus pärast lapsehoolduspuhkust või mõne teise kooli lõpetamist.

Kunstküünte täiendkoolitused: palju erinevaid meetodeid

 • Jagame oma kogemust täiendkoolituste käigus. Kunstküünte koolitusest võid lugeda siit.

Geellaki kursus on mõeldud algajatele, kes maniküüri koolitust läbinud ei ole. Kuiv- ehk niinimetatud euromaniküüri õpetatakse koolituse käigus. Kursus on mõeldud koduperenaistele, aga ka täiendkoolituseks ilusalongi töötajatele. Geellaki koolitus kestab 2 päeva + hügieeni õppus ja lühike teooria.

Esimesel päeval on kaks praktikumi: õpitakse modellile tegema kuivmaniküüri ja paigaldatakse geellakk. Õpitakse nii "tavalist", ühevärvilist kui ka prantsuse maniküüriga geellakki. Üks praktikum võib aega võtta 1,5 kuni 4 tundi.

Teisel päeval nädala-paari pärast on veel vähemalt üks praktika, kus õpitakse geellaki hooldamist.

Materjalide ja riistade kasutamine on koolituse hinna sees. Koha pealt on võimalik endale materjalid ja riistad soetada (nn stardipakett), aga kauba ostmine ei ole koolituse läbimise eelduseks, st võite õppida meil ja tooteid osta mujalt.

Küsi lisa telefonil 555 15 281 või mailiga või saada sõnum otse veebilehelt.

Depilatsiooni koolitusel õpitakse eemaldama kehalt karvu vahameetodil, räägitakse sugaring-meetodist ja teistest vahatamisel kasutatavatest materjalidest ning tutvutakse hügieeni nõuetega salongis ja naha anatoomiaga.

Et koolitus oleks võimalikult efektiivne, järgneb teooriale kohe praktikum, nii et õpilane saab uusi teadmisi kohe meistri järelevalve all katsetada.

Depilatsiooni õppimiseks peab õpilasel olema vähemalt üks modell, kelle peal praktilisi harjutusi teha.

NB! Karvakasv modellil 0,5-1cm

Piirkonnad: käed, jalad, kaenlaalused

Depilatsiooni koolituse viib läbi rahvusvaheline koolitaja Kaia Liikane, vt infot siit.

Küsi julgesti lisainfot koolituste kohta tel +372 555 15 281 või e-mailiga .

Depilatsiooni koolitusele pakume 3 erinevat koolitusmoodulit:

D401 Depilatsiooni baaskoolitus rullivahaga + kõvavaha kasutamise algtõed,  8 ak. tundi
D402 Depilatsiooni baaskoolitus rullivahaga + kõvavaha kasutamise algtõed koos stardikomplektiga, 8 ak. tundi
 D405 Depilatsiooni koolitus koos vajaminevate materjalidega kontakttundideks ja iseseisvate tööde esitamiseks, 16 ak. tundi

 

 

 

 

 

 

Hinnad leiad hinnakirjast.

 

Küünetehniku kahekuuline kursus koosneb moodulitest. Soovi korral saate valida just Teile sobivaid moodulid või läbida mõned hiljem.

Maniküüri koolitus Leksiko IluhariduskeskusesSamuti võib küünetehniku kursuse jaoks koostada Teie vajaduste ja ajakavaga arvestava individuaalse õppekava, selleks võtke palun ühendust konsultandiga 555 15 281 või mailil .

Õppekeel on eesti, inglise või vene keel.

Kursuse õppekavade koostamise aluseks on võetud Teeninduse Kutsenõukogus kinnitatud küünetehniku kutsestandard, eeskuju on võetud ka teiste riikide kutsestandarditest. Trükitud õppematerjal on ette valmistatud kõrgharidusega pedagoogide poolt. Haridus- ja Teadusministeerium on väljastanud meile koolitusloa 6675HTM.

Kursuse eesmärk ja nõuded õpilasele

Küünetehniku kursus on mõeldud eeskätt neile, kes soovivad küünetehnikuna tööle asuda. Küünetehniku kursuse ja tööpraktika lõppedes peaks õpilane olema valmis edukalt töötama ilusalongis.

Mõistagi võib õppima tulla ka täiesti ilma eelteadmiteta, vastuvõtu eelduseks on põhiharidus või selle omandamine. Alla 16-aastastel õpilasekandidaatidel soovitame siiski esmalt vestlusele tulla. Neile, kes tahavad protseduure teha "kodus hobi korras", soovitame võtta ühendust meie konsultandiga, kes aitab luua individuaalse õppekava.

Vajadusel saame teha ka tasuta "järelaitamistunde", kuigi neid läheb väga harva vaja. Kes on varem mõne koolituse juba läbinud, võib omale täiendõppeks valida üksikuid mooduleid (vt vasakpoolset menüüd).

Enamik meie lõpetajaid kas töötavad omandatud erialal Eestis, välismaal või teevad iluprotseduure regulaarselt kodus.

Meie väljastatav rahvusvaheline tunnistus kehtib ka teistes Euroopa Liidu riikides ja mujal maailmas. Üle 30% kursuste lõpetanutest on välismaalased.

Vanusepiiranguid me ei sea, seni on noorim õpilane olnud 14-15 aastat vana ja vanim pisut üle viiekümne.

Neile, kes veel ei tea, kas küünetehniku töö sobib talle, soovitame alustada kas maniküüri või geelküünte paigalduse koolitusest. Alati võib helistada, küsida või tulla vestlusele ja ringkäigule salongi. Aja saab kokku leppida ning lisainfot küsida telefonil 555 15 281 (kl 10.00-20.00).

Kursuse kestus ja maksumus

Põhjalik küünetehniku kursus kestab kokku 25 õppepäeva (kuni 2 kuud), üksikud moodulid võib läbida ka 1-5 päevaga ning jätkata õpinguid hiljem. See on eriti mugav võimalus neile, kes ei ela Tallinnas või tulevad välismaalt.Geelkuunte koolitus - praktikumi käigus valminud küüned

Küünetehniku kursuse maksumuse leiad kehtivast koolituste hinnakirjast, treeningkomplekti (stardikomplekti) hinnad leiad treeningkomplektide hinnakirjast. Võimalik on läbida ka praktika salongis, stardikomplekti ja kahekuuse tööpraktikaga koolituse hinda küsi telefonil +372 555 15 281 või alloleva vormi kaudu. NB! Võimalik on sõlmida järelmaksuleping kuni kolmeks aastaks.

Küünetehniku kursuse sisu

Töö käigus omandatakse kõik levinumad käte- ja jalahoolduses kasutatavad töövõtted. Kasutame Sparitual, Supernail, China Glaze jt tooteid, samuti tutvume teiste Eestis saadaolevate taskukohasemate brändidega. Eraldi võetakse läbi hügieeninõuded ning levinumad terviseprobleemid. Soovi korral saab õpilane teooria läbida e-õppe vormis, samuti pakume ainulaadset võimalust saada konsultatsiooni videoõppe vormis.

Maniküüri väljaõpe

Sisu: klassikaline, euro-,  ja spa-maniküür. Kestus: 2-3 õppepäeva (6 akadeemilist tundi koolitus + iseseisev harjutamine).

Nail Art koolitus: esimene tase

Lakimaalingute koolitus, algteadmised värvidest ja kompositsioonist. Kestus: 1 õppepäev (4 akadeemilist tundi koolitus + iseseisev harjutamine).

Õpilase töö:

Nail art - õpilaste tööd

 

 

 

Kunstküünte paigaldamine geelitehnoloogiaga

Sisu: töökoha organiseerimine, küünte ettevalmistus, paigaldamine tippidel, paigaldamine vormidel, kunstküünte hooldus. Kestus: 6 õppepäeva. Kui õpilane elab väljaspool Tallinna ja vähemalt 4 praktikumi on olnud edukad, lubatakse osa iseseisvaid töid soovi korral kodus teha.

Pediküüri ja geellakipediküüri kursus

Pediküüri koolitus 2 Leksiko Iluhariduskeskuses

Õppekavad: Jalgade hoolduse ja pediküüri kursus, aparaadipediküüri õppekava, pediküür geellakiga õppekava. Kursuse maht 19 akadeemilist tundi.

Sisu: klassikaline, euro-, spa- ja aparaadipediküür ning geellaki paigaldamine ja hooldamine.

Kunstküünte paigaldamine kangas- või akrüülitehnoloogiaga (täiendõpe)

Sisu: kunstküünte paigaldamine ja hooldamine kas akrüüli- või kangasküünte tehnikas. Kestus: 2 õppepäeva (hinnas 12-16 akadeemilist tundi koolitus + iseseisev harjutamine).

Nail Art koolitus: teine tase

Maalingud laki ja geeliga, . Kestus: 1 õppepäev (hinna sees 8 akadeemilist tundi + soovi korral harjutamine salongis). 

 

Nail Art kooolitus: kolmas tase

Hiina maalingud. Kestus: 2 õppepäeva (hinnas 16 akadeemilist tundi + soovi korral harjutamine salongis).

 

Erialased teadmised hügieenist, haigustest ja töökaitsest

Sisu: erialane anatoomia, hügieen, seadusandlus ja töökaitse.

E-õpe aadressil nails.ee

 

Geellaki paigaldamise täiendkoolitus

Peidkuuri koolitus - õpilase tehtud prantsuse manikuurSisu: geellaki tutvustus (Gelish jt firmade tooted), kuivmaniküür, küünte ettevalmistamine, geellaki pealekandmine, geellaki hooldus, ohud tervisele.

Nail Art neljas tase

Kunstküünte 3D geeli ja akrüülidisain. Kestus: üks õppepäev (hinnas 8 akadeemilist tundi + iseseisev harjutamine salongis).

Üksikute moodulite kohta leiab täpsema info hinnakirjast. Küünetehniku koolitused toimuvad rahvusvahelise koolitaja Kaia Liikane käe all, koolitajate kohta loe infot siit.

NB! Soovi korral anname õpilasele võimaluse salongis läbi teha kahe- kuni neljakuulise praktika.

Täpsem info tel 555 15 281 või maili teel või kirjuta meile lehe lõpus oleva kontaktivormi kaudu.

{module kontakt}

See õppekava on loodud neile, kes tahavad oma käsitööoskusi ja eriala peensusi ka teistele õpetada. See kursus sobib alustavale koolitajale, kuid ka neile, kes juba koolitavad, kuid tahaksid ajaga kaasas käia ja end edasi arendada. Koolituse käigus õpitakse ka vormistama õppekava jt koolitusloa taotlemiseks vajalikke dokumente. Vajadusel annavad meie pika kogemusega asjatundjad nõu, kuidas bürokraatiaga toime tulla (firma asutamine, tegevusload).

Koolitaja koolituse sisu

Kursustel antakse põhjalik ülevaate koolitusmeetoditest, koolituse planeerimisest, õppevahendite loomisest, esinemisest, hindamisest jt hea koolitaja saladustest. Samuti õpetatakse, kuidas iseseisva töö käigus valminud õppematerjalidele anda kaasaegne "kaubanduslik" välimus (teksti toimetamine, illustreerimine ja kujundamine).

Kuna kasutame grupitööd ja videotagasisidet, on grupi maksimaalseks suuruseks kolm inimest, ilu-, teraapia või käsitöö eriala oskuskoolitaja kursus on individuaalne.

Erinevalt levinud tootekoolitajate koolitustest annab Leksiko Iluhariduskeskus koolitajatele põhjaliku ülevaate täiskasvanute oskuskoolituse ettevalmistamisest ja läbiviimisest. Kunstküünte ja ripsmepikenduste koolitajad saavad enne koolitamisele asumist end ka oma ala tippude juures end erialaselt täiendada.

Hetkel pakume kolme spetsialiseerumist:

 1. Ripsmepikenduste koolitaja väljaõpe;
 2. Kunstküünte koolitaja väljaõpe;
 3. Oskuskoolitaja koolitusmeetodite ja õppematerjalide loomise kursus.

Kunstküünte koolitaja kursus

Kunstküünte koolitajaks saab õppida meister, kes on õppinud küünetehnikuks, töötanud oma erialal ja tal on edukalt teinud proovitöö või ette näidanud fotod seni tehtud töödest. Õpilane peaks valima oma lemmikteema - kas geel-, akrüül- või kangasküünte koolitaja eriala. Esimesel koolituspäeval antakse ülevaade koolitusmeetoditest, koolituse ülesehitusest, esinemisest jne. Samuti täiendatakse tulevase koolitaja erialaseid teadmisi. Koduse tööna valmistab õpilane ette koolituse lemmikteemal, mille ta siis näidiskoolitusena läbi viib. Järgneb tagasiside, abistavad nõuanded ja arenguvestlus. Pärast koolituse lõppu võib algaja kunstküünte koolitaja meilt alati nõu ja abi küsida.

Ripsmepikenduste koolitaja kursus

Ka ripsmepikenduste koolitaja kursustele kandideerijal peab olema läbitud ripsmepikenduste paigaldamise koolitus ning ta peaks olema oma erialal juba vilunud. Õppetöö käigus õpetatakse, kuidas koolitust läbi viia ja antakse ülevaade hetkel aktuaalsetest trendidest meil ja mujal maailmas. Pärast koduse töö tegemist saab tulevane ripsmepikenduste koolitaja võimaluse viia läbi esimene õppetund, mille kohta annavad meie koolitajad tagasisidet.

Oskuskoolitaja kursus (ilu-, teraapia- või käsitöö erialad)

Kursus "Oskuskoolitaja koolitusmeetodid ja õppematerjalide loomine" on universaalsem, kui eelmised. Mõeldud on see kõigile neile, kes tahavad hakata õpetama endale südamelähedast eriala, olgu see siis mõni käsitööeriala (õmblemine, kudumine, kokandus), eksootilisem iluteenus või teraapia meetod (massaaž, kaaniteraapia jne).

Kursusel omandatakse esmased koolitaja oskused ja tehakse algust õppematerjalide loomisega. Esimesele koolituspäevale järgneb kodune töö: koolituse iseseisev ettevalmistamine. Kodus ette valmistatud koolitus tuleb endal ka läbi viia. Järgneb tagasiside, arenguvestlus ja ettevalmistatud õppematerjalile kaubandusliku välimuse andmine.

Asjatundlik tagasiside ja kaasaegne tehnika

Näidiskoolituse põhjal annavad meie koolitajad tagasisidet - mis on hea, mida teha teistmoodi, kuidas ennast edasi arendada. Õpilase nõusolekul kasutatakse selleks kaasaegseid videotreeningu meetodeid. Näidiskoolituse põhjal vaadatakse üle ka koolituse konspekt, vajadusel aitavad meie spetsialistid seda täiendada ja korrektselt vormistada (kujundada). 

Kursuse maht on vähemalt 16 akadeemilist tundi. NB! Lisandub iseseisev töö. Ripsmepikenduste koolitaja peab kohal käima 2-3 korda, geelküünte koolitaja 3-4 korda.

Koolitaja kursusele registreerumine

Me ei kontrolli, mitu aastat on õpilane oma erialal töötanud, sest koolitaja jaoks on tähtsad põhjalikud teadmised, vilumus ja isiksuse sobivus. Seepärast otsustame õpilase sobivuse üle eelneva vestluse käigus, enamasti tahaksime näha ka fotosid seni tehtud töödest või proovitööd. Mõistagi ei pea eelneva vestluse ja/või proovitööde eest tasuma :).

Igal juhul soovitame võtta ühendust juhatajaga, kes annab esmase hinnangu, kas, kuidas ja millal saaksite koolitusele tulla ning koostab koolitusplaani. Kontakti saab telefonil 555 15 285 (kl 10.00-20.00) või e-mailil . Muidugi võib küsimuse postitada ka allaoleva veebivormi kaudu.

Tunnistus jm formaalsused

Koolituse korraldajal on Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba 6675HTM. Pärast kursuse edukat läbimist antakse välja rahvusvaheline tunnistus, mis tõendab õigust tegutseda koolitajana vastavalt tegutsemiskoha seadusandlusele.

Koolituse eest tasunud eraisik saab taotleda maksutagastust 21% ulatuses kursuse hinnast.

Eeldame, et enne kursuste algust on vähemalt pool maksumusest tasutud. Pakume ka järelmaksu võimalust ning paindlikke maksegraafikuid.

Leksiko Rahvusvaheline Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koostööpartner. Vaata infot Tööturukoolituste kohta Töötukassa kodulehelt.

Lisainfo tel 555 15 285 või mailil .

Hinnad leiad ilukoolituste hinnakirjast.

Lektorid

Kurusused viivad läbi kogenud pedagoogid Kaia Jõgeva ja/või Tea Roosvald. Õppematerjalide koostamise, kujundamise ja turundamise nippe jagab üle 20-aastase toimetaja-, esinemis- ja koolitajastaažiga Lauri Liikane. Loe koolitajate kohta pikemalt siit.

Eesolevad koolitused

Siin on plaanis olevad koolituste alguse ajad, kuid kuna tegu on individuaalkoolitusega, võid alati kirjutada või helistada 555 15 285 ja küsida individuaalsete graafikut.

{module Koolitaja koolitused}

 

Õppekava - Ripsmepikenduste paigaldamine ja hooldamine. Kursuse maht vähemalt 15 akadeemilist tundi + iseseisevad tööd.

Koolitus jaguneb 4 ossa:

  1. Teooria (90 min);

   RIPSMED-TEIP

  2. ripsmete paigaldamise koolitus (4-8 h olenevalt õpilase kiirusest);
  3. ripsmete hoolduse koolitus (3-6 h, sõltub samuti õpilase kiirusest);
  4. hügieeni koolitus (enamasti pärast praktikumi veebis).

Koolituse lõpus oskab õpilane paigaldada ripsmepikendusi kvaliteetselt ning suudab täita järgmised nõuded:

   • ühe naturaalse karva külge on liimitud ainult üks pikendus;
   • ripsmepikendused ei kleepu omavahel puntidena kokku;
   • ripsmepikendused on liimitud nahast 0,5-1 mm kaugusele;
   • ripsmetel puuduvad nähtavad liimitükid – tulemus on puhas;
   • ripsmepikendused on liimitud otse, hoides ripsmekarvade loomulikku suunda;
   • õpilane tunneb ja teab hügieeni vajadust ning võtteid;
   • õpilane oskab kleepida efektiripsmepikendusi ning ka kivikesi;
   • õpilane tunneb materjale ja oskab neid ka oma töös kasutada.

Ripsmepikenduste koolitus kogenud õpetaja käe all maksab 159 eurot. Selle hinna eest saate õppimise kontakttundide ajal kasutada meie materjale.

Stardipaketi saate osta meilt, aga võite omale materjalid hankida ka mujalt. Meie stardipakettide hinnad algavad sajast eurost. Kõik õpilased saavad eluagse 10% soodustuse meie e-poes.

Kursusele võib tulla täiesti ilma eelnevate teadmisteta, eelduseks on põhiharidus või selle omandamine. Alla 16-aastastel õpilasekandidaatidel soovitame siiski tulla esmalt vestlusele.

Ripsmepikenduste koolitusel kasutame rahvusvahelise brändi Blink Lashes naaritsaripsmeid, kuid näitame ja proovime ka paljusid teisi Eestis saada olevaid materjale. Soovi korral aitame õpilast stardipaketi koostamisel. Õpilased saavad meilt ka soodushinnaga tarvikuid osta.

Edasi saab õppida Hollywoodi volüümripsmepikendusi.

Koolituse läbiviimiseks peab õpilane leidma ühe modelli, kes paigaldamise koolitusele võiks tulla 90 minutit pärast koolituse algust.  Õpilane  paigaldab modellile koolituse käigus ripsmepikendused koolitaja juhendamisel ja järelvalve all. Sama modelliga toimub 2-3 nädalat hiljem ripsmepikenduste hoolduse praktika.

Koolituse kohta saab infot telefonil +372 555 15 281, maili teel . Kõige lihtsam on saata oma telefoninumber ja küsimus lehe all oleva kontaktivormi kaudu ja me helistame ise tagasi.

Vaata ka koolituste kalendrit siit.

Koolitajad: Krisete Šulgin, Eveli Jaanimägi või Ivika Kelder. Koolitajate kohta leiad infot siit.

{module kontakt}

Saada selle vormiga meile teade või küsimus.

Täida väljad ja vajuta [saada ära], vastame hiljemalt järgmisel tööpäeval.
Tärniga märgitud (*) väljad peab kindlasti täitma. Kiirete küsimuste korral tel +372 555 15 285.
Vajuta [saada ära], saatmine võtab mõned sekundid. Kui sõnum ära saadeti, ilmub siiasamasse vastav teade.
captcha
Reload