Kodukoha Ilutehnik™

Kursus Kodukoha Ilutehnik™ on mõeldud neile, kes soovivad alustada oma karjääri ilumaailmas kas Eestis või välismaal. Õppima võivad tulla ka need, kellel puudub kogemus iluteeninduse vallas - kursuse käigus antakse kõik vajaminevad teadmised ning kutseoskusi saab kinnistada praktika käigus õppesalongis või iseseisvalt.

Kursuse lõpetajale väljastatakse rahvusvaheliselt aktsepteeritav tunnistus (certificate). Lisaks töövõtetele saab õpilane vajaliku info hügieenist ja haigustest, kehtivast seadusandlusest, ohutusnõuetest ja salongi töökorraldusest. Kuna õppegrupid on väikesed - 3 inimest koolitaja kohta - saab alati esitada täiendavaid küsimusi.

Välismaalt tulijad või need, kes soovivad pärast kursuse lõppu minna välismaale tööle, saavad koos meie konsultandiga koostada individuaalse õppekava, et sobitada oma aegu koolituste aegadega. Küsimuse korral kirjutage julgesti info@leksiko.edu.ee või helistage +372 555 15 285 (11.00-21.00).

Siit leiad meie koolitajate kohta täpsema info.

Stardikomplekti (treeningkomplekti) info leiate siit.

Koolituste kalendrist siit leiate uute gruppide alustamise ajad. 

Hinda artiklit
(1 Hinda)
Korduma kippuvad küsimused - Kodukoha Ilutehnik™ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Kuidas kujuneb Kodukoha Ilutehnik kursuse hind?

Kursuse maksumus koosneb koolituse ja treeningkomplektide hinnast. Üksikute moodulite hinnad leiab siit

Kus ma saan Tallinnas ööbida?

Vajadusel aitame soodsa ööbimiskoha leidmisel ühiselamus. 

Kas ma saan kursuse lõpetamisel tunnistuse? 

Kõik edukalt kursuse läbinud saavad rahvusvaheliselt aktsepteeritava tunnistuse (certificate). Leksiko Rahvusvaheline Iluhariduskeskus tegustseb Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusloa nr 6675HTM alusel.

Kas kursuse eest on võimalik tasuda osade kaupa?

Teeme koostööd liisingfirmadega, kes pakuvad kohati väga soodsat intressi. Võimalik on koolituse eest tasuda ka kahes-kolmes osas - kõik on kokkuleppe küsimus. Krediidivõimaluste kohta saab lisainfot telefonil +372 555 15 285.

Kuidas käib õppima asumine Töötukassa kaudu?

Oleme Töötukassa koolituspartner, põhjaliku info koolituskaardi, karjäärinõustamise ja teiste tööturuteenuste kohta leiab Töötukassa koduleheltTöötukassa kodulehelt.

Siin ei ole vastust minu küsimusele :(

Meelsasti vastame küsimustele, kui helistate +372 555 15 281 kl 11.00-21.00. Küsimuse võib saata ka alloleva vormi kaudu. {module kontakt}

Viimati muudetud Kolmapäev, 07 September 2016 14:36
Hinda artiklit
(1 Hinda)
Kodukoha Ilutehnik™: õpitavad erialad - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Õppetöö käigus läbitavad moodulid on valitud nii, et tulevane ilusalongi töötaja suudaks tööturul edukalt konkureerida ka vanemate tegijatega. Erinevate alade õppimine annab ühelt poolt laia silmaringi ja teiselt poolt võimaldab leida tööd ja kliente igal aastaajal. Õpilasel on võimalus lisaks õppimisele kuni 100 tunni ulatuses õppesalongis iseseisvalt praktiseerida, mis kindlasti annab enesekindlust "päris" tööle asumisel.

Kogu kursuse maht on 120 akadeemilist tundi (ilma iseseisvate töödeta), kokku 22-26 õppepäeva. Lisaks mõistagi iseseisev harjutamine.

Teemad

A. küünetehniku koolitused:

Geelküünte baaskoolitus algajale või kordusõpe, õppekava Geelküünte paigaldamine ja hooldus GPK101 -28 ak. tundi (4-6 päeva)

Geelküünte paigaldamise ja hooldamise kursuse käigus omandatakse elementaarsed teadmised kunstküüntest ning praktilise töö käigus omandatakse kõik vajalikud töövõtted. Koolitaja käe all omandatud oskused saab kinnistada iseseisva töö käigus kas salongis või kodus.

Maniküüri ja käte hoolduse koolitus, sh aparaadimaniküüri ja spa-maniküüri koolitus koos geellaki väjaõppega MPGL108 - 15 ak. tundi (5-6 päeva)

Praktikumid: klassikaline maniküür, euromaniküür, SPA-maniküür (parafiinhooldus kätele), aparaadimaniküür, maniküür geellakiga, geellaki hooldus (prantuse maniküür).

Pediküüri ja geellakipediküüri kursus koos spa- ja aparaadipediküüri koolitusega PPG1012 - 21 ak. tundi (5-6 päeva);

Praktikumid: klassikaline pediküür, europediküür, SPA-pediküür (parafiinihooldus jalgadele), aparaadipediküür, pediküür geellakiga, geellaki hooldus (prantuse pediküür)

Nail Art koolitused:

Küünemaalingute assortii algajatele + joonistamise algõpetus: Nail Art esimene (algaja) tase NA141 - 8 ak. tundi (1 päev);

3D geeli- ja akrüülikoolitus NA147  8 ak. tundi (1 päev);

Nail Art hiina (one-stroke) maalingud 2 päeva paketina HNA149 16 ak.tundi (2 päeva);

Erinevate näidete varal tungitakse küünte kaunistamise kunsti saladustesse ning tehakse tutvust ka teooriaga - kompositsiooni ja värviõpetusega ning erinevate materjalide omadustega. Iga mooduli lõpetab harjutamine.

B. Ripsmetehniku kursus

Ripsmepikenduste paigaldamise ja hooldamise kursus - 18 ak. tundi (3 päeva)

Moodul: "Ripsmepikenduste paigaldamise ja hoolduse koolitus", lisaks kulmude korrigeerimise ja kulmude-ripsmete värvimise baaskoolitus. Antakse põhjalik ülevaade ripsmepikendustest ning õpitakse neid paigaldama ja hooldama. Koolituse käigus omandatakse või lihvitakse ka kulmude-ripsmete kaunistamise oskusi, sest seda peaks ripsmetehnik kindlasti oskama.

C. Depilatsiooni koolitus

Depilatsiooni koolitus - 6 ak. tundi (1 päev)

"Depilatsiooni koolituse" käigus antakse ülevaade depilatsiooni vahenditest, hügieenist ja töövõtetest. Õpilane teeb esimesed tööd koos koolitajaga, edasi harjutab juba iseseisvalt, küsides vajadusel nõu koolitajalt või praktika meistrilt. Koolituse lõpetab proovitöö.

Küsimuste korral võib alati helistada tel +372 555 15 285  / +372 555 15 281, mailida kool@leksiko.edu.ee või saata küsimus alloleva vormi kaudu. Palume lisada ka oma telefoninumber.

 

Viimati muudetud Kolmapäev, 26 Oktoober 2016 14:11

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Ostukorv

 x 

Sinu ostukorv on tühi.
Sisene Registreeru