fbpx

Geelküünte koolitus Esile tõstetud

Kirjutas
Hinda artiklit
(18 hinnangut)

geelkuunte koolitus leksiko iluhariduskeskus

Geelküünte koolitusel antakse praktilised oskused küünte ehitamiseks tippidel ja vormidel ning õpetatakse geelküünte hooldust. Meil saab õpilane üldised teadmised geelidest jm küünetehniku materjalidest ja omandab õiged töövõtted. Koolitusele lisandub tasuta salongihügieeni kursus. 

Kuna tegemist pole tootekoolitusega, võib meie õpilane omandatud teadmistega töötada ükskõik millises maailma nurgas ükskõik milliste klassikaliste geelidega.

Leksiko Iluhariduskeskus on riiklikult registreeritud koolitaja, seega saab õpilane tuludeklaratsiooni täitmisel 20% geelküünte koolituse kuludest riigilt tagasi. 

Geelküünte koolitused algtasemele ja edasijõudnutele

Geelküüntega alustamiseks sobib meie algõppe kursus - Geelküünte baaskoolitus. Edasi saab kas harjutada iseseisvalt või õppida meil edasi pikematel kursustel. Samuti pakume erinevaid Nail Art ehk küünte kaunistamise koolitusi.

Esmataseme geelküünte koolituse hind sisaldab:

  1. teooria (töökoha korraldamine, vahendid);
  2. hügieenikoolitus;
  3. vähemalt 4 õppepraktikumi (geelküünte paigaldamine tippidel ja vormidel ning mõlema tehnika hooldamise praktikum);
  4. 2 iseseisvat tööd salongis või soovi korral kodus;
  5. geelküünte paigaldamise materjalide kasutamine koolituse ja kontaktõppe praktikumide ajal (ehk esialgu ei pea endal olema midagi peale pealehakkamise);
  6. kohvipausid;
  7. pärast koolituse lõppu tasuta konsultatsioonid telefoni või maili teel kolme kuu vältel;
  8. meie ilutoodete poes 10%-line soodustus kõigile toodetele;
  9. soodushinnaga tooted iseseisvate tööde tegemiseks kodus või kokkuleppel salongis, vaata stardikomplektide hindu siit.

Personaalne lähenemine

Meie koolituste grupid on väikesed, korraga on koolitajal 2-4 inimest, seega kõik õpilased saavad piisavalt tähelepanu. Isegi kui juhtub, et kõik kohe välja ei tule, pole hullu. Meie pakume lisaõppepäeva ja mõistlikus mahus konsultatsioone täiesti tasuta, kuid seda on vaja läinud ikka väga harva.

Geelküünte stardikomplekt 

Hinna sees on kõik vajalikud materjalid. Kodus või salongis edasi tegutsemiseks saab õpilane meil soovi korral geelküünte stardipaketi ise koos koolitajaga komplekteerida, aga selle ostmine meilt ei ole kohustuslik, võib ka mujal ringi vaadata. Seega ei pea keegi ostma midagi, mida tal hiljem vaja ei lähe. 

Geelküünte koolituse lõpudokumendid

Geelküünte koolituse läbijad saavad Eesti ja Euroopa seadusandlusele vastava tunnistuse ja soovi korral lisatasu eest rahvusvahelistele nõuetele vastava tunnistuse (Certificate), millega saab töötada ka väljaspool Eestit. Kuna me ei paku tootekoolitust, saate peale kursuse läbimist töötada just nende geelidega, mis endale meeldib. 

Millega alustada?

Kõige populaarsem õppekava on "Geelküünte paigaldamise ja hooldamise kursus" ehk geelküünte baaskoolitus. See on algõpe, mille käigus omandatakse piisavad oskused, et edasi ise harjutada. Pärast võib võtta juurde täiendkoolitusi või käia näiteks maniküüri ja pediküüri koolitusel. Variant on ka läbida pikem küünetehniku koolitusSiit koolituste hinnakirjast leiad ka pikemaid koolitusi. 

Koolitusjuht on Kaia Liikane, üle 15-aastase staažiga auhinnatud küünetehnik ja kõrgharidusega täiskasvanute koolitaja. Koolitajatest saad lugeda siit.

Helista julgelt kohe ja küsi lisainfot telefonil 65 400 40 (iga päev 9.00 - 22.00)  või siin lehel oleva kontaktivormi kaudu või mailiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene