fbpx

Geelküünte koolitus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

Geelküünte koolitusel antakse praktilised oskused küünte ehitamiseks tippidel ja vormidel. Meil saab õpilane üldised teadmised geelidest jm küünetehniku materjalidest.

Tegemist ei ole tootekoolitusega. Seega võib õpilane omandatud teadmistega töötada ükskõik millises maailma nurgas ükskõik milliste klassikaliste geelidega. Geelküüntega alustamiseks sobib meie algõppe kursus. Edasi saab kas harjutada iseseisvalt või õppida meil edasi pikematel kursustel. Samuti pakume erinevaid Nail Art koolitusi.

Esmataseme koolituse hinna sees on:

  1. teooria (töökoha korraldamine, vahendid, hügieeni põhitõed);
  2. vähemalt 4 õppepraktikumi (geelküünte paigaldamine tippidel ja vormidel ning mõlema tehnika hooldamise praktikum);
  3. 2 iseseisvat tööd salongis või soovi korral kodus;
  4. meie geelküünte paigaldamise materjalide kasutamine koolituse ja kontaktõppe praktikumide ajal, nii et esialgu ei pea endal olema midagi peale pealehakkamise;
  5. kohvipausid;
  6. pärast koolituse lõppu tasuta konsultatsioonid telefoni või maili teel kolme kuu vältel;
  7. meie ilutoodete poes 10%-line soodustus kõigile toodetele;
  8. soodushinnaga tooted iseseisvate tööde tegemiseks kodus või kokkuleppel salongis, vaata treeningkomplektide hindu siit.

Kui juhtub, et kõik kohe välja ei tule, siis pakume Teile täiesti tasuta lisaõppepäeva!

Õpilane saab meil soovi korral geelküünte stardipaketi ise komplekteerida. Seega ei pea keegi ostma midagi, mida tal hiljem vaja ei lähe. Vajadusel annab koolitaja nõu, mis võiks geelküünte paigaldamise stardipaketis sisalduda. Alustamiseks piisab 100 eurost. Hind sõltub sellest, kui suured geelipurgid ja millised töövahendid endale valite.

Geelküünte lõpudokumendid

Geelküünte koolituse läbijad saavad Eesti seadustele vastava tunnistuse ja soovi korral lisatasu eest rahvusvahelistele nõuetele vastava tunnistuse (Certificate), millega saab töötada ka väljaspool Eestit. Me ei paku tootekoolitust, vaid laiapõhjalist kursust geelküünte tegemise üldprintsiipidest. Seega, peale kursuse läbimist oskad töötada enamiku geelitoodetega ja saavutada alati kauni tulemuse. 

Geelküünte koolitus maksab 245 eurot. Kuna tegemist on tööalase koolitusega, on võimalik taotleda tulumaksutagastust.

Õppekava "Geelküünte paigaldamise ja hooldamise kursus". See on algõpe, kursuse maht 28 akadeemilist tundi + vähemalt 2 iseseisevat tööd.

Koolitajad: Kaia Liikane, Tea Roosvald, Külli Linna. Koolitajatest saad lugeda siit.

Huvi korral helista kohe ja küsi lisainfot telefonil 555 15 281 või mailiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või siin lehe lõpus oleva kontaktivormi kaudu.

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Tasemeõppes ehk koolitustel saab osaleda ka tööl käies. Uuri tasemeõppe toetuse kohta Töötukassa kodulehelt

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum
Sisene Registreeru