fbpx

Geellaki koolitused

Kirjutas
Hinda artiklit
(11 hinnangut)

Siin hinnakirjas on välja toodud geellaki paigaldamise ja hoolduse koolitused. Kui soovid põhjalikumalt õppida maniküüri ja pediküüri, siis maniküüri ja pediküüri koolituste hindu vaata palun siit

Võimalik soodsa intressiga järelmaks, küsi maksetingimusi lehe kontaktivormis või telefonil 555 15 281. Lektorite nimed leiate iluteenindajate koolituste tutvustustest.
 Pärast koolituse läbimist peaks õpilane asuma kohe iseseisvalt harjutama. 1-3 iseseisvat tööd võib kokkuleppel koolitajaga teha õppesalongis tasuta. Vajadusel, kokkuleppel õpilasega võib koolitaja määrata täiendavaid õppepäevi, sel juhul lisaõppepäevade eest juurde maksma ei pea.

Koolituste kogumaht kujuneb kontakttundidest, e-õppe tundidest ja iseseisvate praktikumide tundidest, mis on eraldi välja toodud õppekavades.

 

 

 Kood

Nimetus

Moodulid

Kogumaht

Maksumus

MP204

Geellaki baaskoolitus

Teooria + paigalduse, hoolduse ja prantsuse maniküüri praktikum (1-2 modelli) + vähemalt 1 iseseisev töö koolitaja tagasisidega.

12 akadeemilist tundi 

  95 €

 

 

 

 

MP205

Geellaki baaskoolitus koos stardikomplektiga asjaarmastajale (väärtuses 75€)

Teooria + paigalduse, hoolduse ja prantsuse maniküüri praktikum (2-4 modelli) + vähemalt 1 iseseisev töö koolitaja tagasisidega.

20 akadeemilist tundi 

 160 € - soodushind!

 

 

Toodud tundide arv on indikatiivne, tegelik ajakulu koolitusel sõltub õpilase kiirusest.

Välja on toodud õppepäevade arv ja koolituse minimaalne maht õppetundides. 

Jätame endale õiguse muuta hindu ette teatamata. Meelsasti vastame küsimustele telefonil 555 15 281 või meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., küsimusi võib saata ka alloleva vormi kaudu.

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Ostukorv

 x 

Sinu ostukorv on tühi.
Sisene