fbpx

Koolitused koolitajale

Kirjutas
Hinda artiklit
(2 hinnangut)

Võimalik soodsa intressiga järelmaks, küsi maksetingimusi lehe allservas oleva vormiga või telefonil 555 15 281. Lektorite nimed leiate iluteenindajate koolituste tutvustustest.
 Vajadusel, kokkuleppel õpilasega võib koolitaja määrata täiendavaid õppepäevi, sel juhul lisaõppepäevade eest juurde maksma ei pea.

Turunduskoolituste ja koolitajate täiendkoolituse kohta küsi infot tel 555 15 281 või mailiga  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! Lisaks konttakttundidele lisanduvad e-õppe tunnid ja iseseisvate praktikumide tunnid.

Koolituste kogumaht on välja toodud koolituste õppekavades.

 

Kood

Nimetus

Moodulid

Maht

Maksumus

TK501

Täiskasvanute oskuskoolituse kavandamine ja läbiviimine (ripsmetehnikute, küünetehnikute või maniküüri-pediküüri koolitajatele) 

Täiskasvanute koolituse kavandamine ja korraldamine, oskuskoolitusteks sobivad meetodid, soovitused õppematerjali koostamiseks (8 t); Koolitustegevust reguleerivad õigusaktid ja õppekavade loomine (8 t); Koolituse jälgimine töövarjuna (8 t); Salongihügieeni kursuse läbimine meie e-õppekeskkonnas (orienteeruvalt 8 t ); Iseseisev töö - täiskasvanud õppijate eripärad: teoreetilise materjali lugemine ja kokkuvõte, koolitaja tagasiside (e-õpe, orienteeruvalt 8t); Iseseisev töö - enda kavandatud koolitusele õppematerjali ja õppekava tegemine ning tagasiside juhendajalt (e-õpe, orienteeruvalt 8-20 tundi); Praktika - enda kavandatud koolituse läbiviimine ja koolitaja tagasiside (esitada video hindamiseks, tööaeg 8-10 t);

56-70 ak. tundi, sellest 24 auditoorse töö ja 32-46 iseseisva töö tunde.

349.00 €

TK502

2015 a jõustunud Täiskasvanute koolituse seadus (TÄKS)

Uue Täiskasvanute koolituse seaduse nõuded koolitajatele ja koolitusfirmadele (8 t); Praktiline iseseisev töö kontakttunnis õpitu põhjal, koolitja tagasiside (e-õpe)

8 ak. tundi (1-2 päeva)

95.00 €

 

Koolituste hinnakiri alates 06.10.2017.

Toodud tundide arv on indikatiivne, tegelik ajakulu koolitusel sõltub õpilase kiirusest.

Välja on toodud õppepäevade arv ja koolituse minimaalne maht õppetundides. 

Jätame endale õiguse muuta hindu ette teatamata. Meelsasti vastame küsimustele telefonil 555 15 281 või meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., küsimusi võib saata ka alloleva vormi kaudu.

Viimati muudetud Esmaspäev, 27 August 2018 11:21

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Tasemeõppes ehk koolitustel saab osaleda ka tööl käies. Uuri tasemeõppe toetuse kohta Töötukassa kodulehelt

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum
Sisene Registreeru