fbpx

Koolitajad

Hinda artiklit
(0 hinnangut)

Külli on suure kogemusega geelitehnik ning vilunud maniküür ja pediküür. Külli huvialaks on hoida silm peal uutel trendidel küünemaailmas. Põnev disain ja töökindlad materjalid tagavad meistrile võimaluse pakkuda suurepärast teenust. Ka koolitajana peab ta hea küünetehniku kujunemise juures oluliseks nii avatust uuele kui täpsust, korrektsust ja kestvat harjutamist baasoskuste omandamisel.

Täienduskoolitused:

2015 (1 päeva) Viva Klapp OÜ (Eesti) - Chrome Manicure master seminar "Chrome" (geellakk)

2015 (1 päeva) Light Elegance OÜ (Eesti) - Küünehoolduse täiendkoolitus Küünehoolduse täiendõpe Angel Nails+ UV Nail Technology. Juhendaja Deivia Viira.

2012 (4 päeva) Leksiko Rahvusvaheline Iluhariduskeskus (Eesti) - Nail-Art baaskoolitus Nail-Art baaskoolitus lakitehnikatega.

2012 (4 päeva) Leksiko Rahvusvaheline Iluhariduskeskus (Eesti) - Geelküünte paigaldus ning hooldus teoorias ja praktikas Geelküünte paigaldus ja hooldus teoorias ja praktikas.

Viimati muudetud Teisipäev, 12 Detsember 2017 16:55
Hinda artiklit
(0 hinnangut)

Tatjana Polina on suure kogemusega küünetehnik. Kümme aastat tagasi (2006. a) läbis ta Mereneid salongis Geelküünte koolituse. 2012. aastal läbis Leksiko Rahvusvahelises Iluhariduskeskuses „Jalgade hoolduse ja pediküüri kursuse“. 2013 aastal täiendas Tatjana end Iluakadeemias küünte disaini koolitusel: „Hiina maaling I ja II osa“ Samal aastal Iluakadeemias läbis Tatjana kurususe „Kaares küüned“ . 2014. aastal täiendas end küünte disaini alal ning läbis Ilusalongis Viis „Gel-Paint kursuse I osa“ ja 2015.aastal „Gel-Paint kursuse II osa“. 2016. aastal läbis salongis Mereneid koolituse „Vologda pits“ ja „Žostovo-gel“ kursuse. Tatjana Polina viib läbi vene keelseid geelküünte ja maniküüri-pediküüri kursuseid ning Hiina ehk One-stoke Nail Art tehnika kahe päevaseid kursuseid.

Viimati muudetud Kolmapäev, 14 Detsember 2016 12:00
Hinda artiklit
(0 hinnangut)

Lauri õppis Siseministeeriumi Õppekeskuses ja Tallinna Meditsiinikoolis. Pärast viieaastast teenistust sõjaväes ja korrakaitses oli mõned aastad ametis Tallinna Kiirabis ning asus siis tööle Eesti Ekspressi ajakirjanikuna.

Aja jooksul täiendas ennast lugematul arvul ärikorralduse-, projektijuhtimise, turunduse, meedia, videokoolituse ja programmeerimise kursustel. 2013 täiendas oma koolitamisoskusi rahvusvahelise koolitaja Katrin Aedma kursustel.

Mõned tööandjad ja koostööpartnerid: Tallinna Kiirabi, Ekspress Grupp, ETV, Raadio 2, Eesti Tarbijaühistute Keskühistu, Delfi AS, Eesti Päevalehe AS, Electrolux, Welcome to Estonia projekt, Avon, Ekspress Hotline jne.

Koostanud seni mahukaima eesti-inglise-eesti arvutisõnastiku, kirjutanud ja toimetanud mitmeid käsiraamatuid, viinud läbi klienditeeninduse-, arvuti-, müügi- ja meediakoolitusi. Mõned Lauri Liikane käe all valminud raamatud.

Rahvusvahelise Ajakirjanike Liidu (IFL) liige.

Praegune amet: keskuse juhataja ning hügieeni ja klienditeeninduse koolitaja.

Viimati muudetud Kolmapäev, 30 November 2016 17:13
Hinda artiklit
(2 hinnangut)
Kaia Liikane - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Kaia on kõrgharidusega andragoog - täiskasvanuhariduse spetsialist. Tegutsenud iluteenuste koolitajana alates 2006. aastast alguses Euronails Koolituskeskuses, edasi juba enda loodud ilusalongis ja erakoolis.
Leksiko Iluhariduskeskuse koolitusprogrammid, metoodika ja -materjalid on valminud tema käe all. Tänu pikale töökogemusele ilusalongides ja pedagoogina oskab ta alati anda tarka nõu nii meie praegustele kui ka endistele, juba tööle asunud õpilastele.

Haridus ja konkursid

2012-2016: Tallinna Ülikool - andragoogika
1998-2004
: Tallinna Pedagoogikaülikool (Tallinna Ülikool) – eripedagoogika, klassiõpetaja
2005: Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus – Tervikõppe kohandamine haridusliku erivajadusega õpilasele
2005: Salong Mereneid – akrüülküünte koolitus
2005: Salong Mereneid – geelküünte koolitus
2005: Salong Mereneid – kangasküünte koolitus
2005-2006: Avatud Meele Instituut – Individuaalse õppekava loomine
2006: Euronails Koolituskeskus – ripsmetehniku koolitus
2006: Euronails Koolituskeskus, rahvusvaheline lektor Jelena Šepovalova – küünemaalingute kursus
2006: Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool – maniküüri-pediküüri kursus
2006: Eva-Art (Venemaa), lektor Jevgenia Kuzmenko – Kaasaegne kunsküünte disain ja tehnoloogia
2006: FPO 1. astme küünetehnikute koolitaja kursus (Poola Vabariik), lektor Dixie Eklund – künetehniku koolitaja koolitus
2007: Organisation Mondiale Coiffure (rahvusvaheline Kosmeetikute Ühendus) – International Nail Design Competition junior category esimene koht
2010: Looks Design – 3D Nail Art koolitus
2010: Glenberg Grupp – brasiilia vahatamise koolitus
2012 - 2016: Tallinna Ülikool – Andragoogika eriala (täiskasvanuharidus)

Töökogemus iluteeninduses

2005-2011: FIE-na meister ja koolitaja (kunstküüned, ripsmepikendused, maniküür-pediküür, depilatsioon)
Alates 2011 kuni tänaseni: Leksiko OÜ ja Leksiko Rahvusvaheline Iluhariduskeskus MTÜ – koolitusjuht, lektor

Küsi julgelt lisaküsimusi või saada sõnum allpool asuva kontaktivormi kaudu. Kuna koolituse ajal telefonile vastata ei saa, helistame ise esimesel võimalusel tagasi.

Viimati muudetud Reede, 24 November 2017 15:01
Hinda artiklit
(0 hinnangut)

Eveli on läbinud edukalt palju ilu- ja teenindajakoolitusi, töötanud varem pikalt klienditeenindajana ja kaupluse managerina.

Meie koolis õpetab ta maniküüri-pediküüri ning klassikaliste- ja volüümripsmepikenduste paigaldamist ja hooldamist.


Läbitud koolitused:
2005 a Müügikoolitus Peep Vain
2006 a Geelküünte koolitus
2009 a. Esmaabi koolitus
2011 a. Pediküüri ja maniküüri koolitus, Spa
2011 a. Gelish seminaar-koolitus
2011 a. Klassikalised ripsmepikendused
2011 a. Kulmude kujundamine, värvimine ja ripsmete keemiline värvimine
2012 a. Teipkinnitustega juuksepikendused
2012 a. Keratiinkinnitustega juuksepikendused
2013 a. Jumestaja koolitus
2014 a. Volüümripsmepikendused
2014 a. Näohooldus sooja parafiiniga
2014 a. Näohooldusaparaadi kodukasutaja koolitus
2014 a. Koolitaja koolitus
2015 a. Lash lift koolitus
2016 a. Volüümripsmete täiendkoolitus. Megavolüüm.
.

 

 

Küsi lisaküsimusi või saada sõnum allpool asuva kontaktivormi kaudu. Kuna koolituse ajal telefonile vastata ei saa, helistame ise esimesel võimalusel tagasi.

Viimati muudetud Kolmapäev, 30 November 2016 16:55
Hinda artiklit
(0 hinnangut)

Tea on andragoogika magistrikraadiga täiskasvanute koolitaja ja metoodik (Tallinna Ülikool 2016). Aastast 2006 algab töökogemus iluteenindajana ning iluvaldkonna koolitajana. Lisaks on Teal kõrgharidus kunsti- ja käsitöö õpetajana (Tallinna Pedagoogikaülikool 2002) ning kuus aastat töökogemust gümnaasiumis kunstiõpetajana, tütarlaste käsitööõpetajana ja kunstiajaloo õpetajana, olnud viis aastat klassijuhataja. Lisaks õpetanud huviringides. Lisatahuks lai valik tehnilisi oskusi paljudest kunstkäsitööaladest erinevate kunstiliikideni.

Erialad meie koolis: kunstküüned, Nail Art, maniküür-pediküür, teooriatunnid, kontoritarkvara, koolitajakoolitus.

 

Küsi lisaküsimusi või saada sõnum allpool asuva kontaktivormi kaudu. Kuna koolituse ajal telefonile vastata ei saa, helistame ise esimesel võimalusel tagasi.

 

Viimati muudetud Reede, 24 November 2017 15:00
Hinda artiklit
(0 hinnangut)

Krisete Šulgin on suure kogemusega ripsmetehnik-koolitaja. Krisete alustas tööd ripsmetehnikuna aastal 2011, aastal 2013-2014 täiendas oma oskusi Hollywoodi volüümripsmete koolitusel, ripsmete keemilise värvimise ja kulmude korrigeerimise ja modelleerimise koolitusel. 2013. aastal lõpetas ta Leksiko koolituskeskuse täiskasvanute koolitaja kursused ja alustas oma õpetaja karjääri individuaalkoolitajana Tartus. Alates 2015. aastast koolitab Krisete ka Tallinnas. Krisete on välja õpetanud väga palju tublisid ripsmetehnikuid ning samuti ka jälginud nende edaspidist käekäiku.

Viimati muudetud Kolmapäev, 30 November 2016 16:38

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum
Sisene Registreeru