fbpx

Meie koolitajad

:
koolitaja
Aadress:
Mustamäe tee 8, 1. korrus
Telefon:
+372 65 400 40
Mobiil:
+372 555 15 281
Saada e-mail
(valikuline)
Muu info:
Tea on kõrgharidusega kunsti- ja käsitöö õpetaja, kes on töötanud kuus aastat gümnaasiumis kunstiõpetajana, tütarlaste käsitööõpetajana ja kunstiajaloo õpetajana, olnud viis aastat klassijuhataja. Lisaks õpetanud huviringides. Lisatahuks on pikk töökogemus iluteenindajana ja täiskasvanute koolitused iluvaldkonnas ning lai skaala tehnilisi oskusi paljudest kunstkäsitööaladest erinevate kunstiliikideni.

Erialad meie koolis: kunstküüned, Nail Art, maniküür-pediküür, teooriatunnid.

Küsi lisaküsimusi või saada sõnum allpool asuva kontaktivormi kaudu. Kuna koolituse ajal telefonile vastata ei saa, helistame ise esimesel võimalusel tagasi.

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene