fbpx

Meie koolitajad

:
juhataja, koolitaja
Aadress:
Mustamäe tee 8
Tallinn
10621
Eesti
Telefon:
+372 555 15 285
Saada e-mail
(valikuline)
Muu info:

Lauri õppis Siseministeeriumi Õppekeskuses ja Tallinna Meditsiinikoolis. Pärast viieaastast teenistust sõjaväes ja korrakaitses oli mõned aastad ametis Tallinna Kiirabis ning asus siis tööle Eesti Ekspressi ajakirjanikuna.

Aja jooksul täiendas ennast lugematul arvul ärikorralduse-, projektijuhtimise, turunduse, meedia, videokoolituse ja programmeerimise kursustel. 2013 täiendas oma koolitamisoskusi rahvusvahelise koolitaja Katrin Aedma kursustel.

Mõned tööandjad ja koostööpartnerid: Tallinna Kiirabi, Ekspress Grupp, ETV, Raadio 2, Eesti Tarbijaühistute Keskühistu, Delfi AS, Eesti Päevalehe AS, Electrolux, Welcome to Estonia projekt, Avon, Ekspress Hotline jne.

Koostanud seni mahukaima eesti-inglise-eesti arvutisõnastiku, kirjutanud ja toimetanud mitmeid käsiraamatuid, viinud läbi klienditeeninduse-, arvuti-, müügi- ja meediakoolitusi. Mõned Lauri Liikane käe all valminud raamatud.

Rahvusvahelise Ajakirjanike Liidu (IFL) liige.

Praegune amet: keskuse juhataja ning hügieeni ja klienditeeninduse koolitaja.

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene