fbpx

Meie koolitajad

:
koolitaja
Telefon:
+372 65 400 40
Saada e-mail
(valikuline)
Muu info:

Rasmus õppis geelküünte paigaldamist ja koolitamist meie koolitusjuhi Kaia käe all. Pärast rohkem kui pooleteistaastast tööd küünetehnikuna ning stažeerimist koolitustel Kaia valvsa pilgu all viis Rasmus esimese koolituse iseseisvalt läbi 2011 aasta kevadel.

Lisaks igapäevasele geelküünte koolitamisele ja õpilaste nõustamisele koostab Rasmus õppematerjale ja hoiab korras kooli dokumente.

Rasmus õppis Tallinna Tehnikakõrgkoolis tehnoökoloogiat. Tänu ülikoolis õpitule ja pikale koolitajastaažile teab ta hästi, millest koosnevad küünetehnikute igapäevatöös kasutatavad materjalid ja kuidas teha geelküüsi, mis püsivad kaua kaunid.

2013 aastal täiendas ta oma koolitajaoskusi rahvusvahelise koolitaja Katrin Aedma kursustel.

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene