fbpx

Iluteenuste koolitused

ripsmepikenduste geelküünte koolituste tutvustusOleme keskendunud sellele, mida ise kõige paremini oskame - asjatundlike küünetehnikute ja ripsmetehnikute koolitamisele ja täiendamisele. Kuna peame tähtsaks individuaalset lähenemist, oleme koolitused kokku pannud moodulitest. Nii saab igaüks oma vajadustele ja võimetele vastava paketi kokku panna.

Uustulnuk alustab enamasti baaskoolitustest, praktiseerib ja jätkab enda täiendamist meie juures. Kui soov iluteeninduses tööle asuda on kindel, tasub valida meistrikoolitus. Soovi korral võimaldame koolituste eest tasuda osade kaupa või järelmaksuga. Paljud algad valivad alustamiseks baaskoolituse. See on hea valik, sest selle edukal läbimisel saab juba praktiseerida ja alati on ju võimalik uusi koolitusi juurde tellida. Meie koolitajad ja konsultant on alati valmis nõu andma, millist paketti või moodulit tasub läbida. Nii et tasub küsida, ilutelefon on 65 400 40 ja e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene