fbpx

Iluteenuste koolitused

ripsmepikenduste geelküünte koolituste tutvustusOleme keskendunud sellele, mida ise kõige paremini oskame - asjatundlike küünetehnikute ja ripsmetehnikute koolitamisele ja täiendamisele. Kuna peame tähtsaks individuaalset lähenemist, oleme koolitused kokku pannud moodulitest. Nii saab igaüks oma vajadustele ja võimetele vastava paketi kokku panna.

Uustulnuk alustab enamasti baaskoolitustest, praktiseerib ja jätkab enda täiendamist meie juures. Kui soov iluteeninduses tööle asuda on kindel, tasub valida meistrikoolitus. Soovi korral võimaldame koolituste eest tasuda osade kaupa või järelmaksuga. Paljud algad valivad alustamiseks baaskoolituse. See on hea valik, sest selle edukal läbimisel saab juba praktiseerida ja alati on ju võimalik uusi koolitusi juurde tellida. Meie koolitajad ja konsultant on alati valmis nõu andma, millist paketti või moodulit tasub läbida. Nii et tasub küsida, ilutelefon on 65 400 40 ja e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Tasemeõppes ehk koolitustel saab osaleda ka tööl käies. Uuri tasemeõppe toetuse kohta Töötukassa kodulehelt

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum
Sisene