fbpx

Hiina ehk one stroke tehnikas maalingud

Kirjutas
Hinda artiklit
(2 hinnangut)

Hiina ehk one stroke tehnikas maalingute koolitus on mõeldud edasijõudnutele, kes on läbinud juba laki- või geelimaalingute koolituse.

Kursusel õpetatakse One Stroke maalingute (tuntud ka kui hiina maaling) põhitõdesid. Koolitus ei vaja eelteadmisi või eelnevaid oskusi ning sobib algajatele. Koolitusel tutvustatakse One Stroke tehnika ajalugu, värvi segamist ja õige konsistentsi saamist ning pintsli hooldust. Praktikas harjutatakse töövõtteid ja põhielemente paberil, luuakse nendest kompositsioone ja lõpuks tehakse näidised tippidel. Tegu on keerulise kuid palju võimalusi pakkuva tehnikaga. 

Koolitus kestab kaks päeva, võimalik on ka ühepäevane algõpe. 

1618447 732562996756664 2135234882 n copy copy copy copy onestroke copy copy

 

Pärast koolitust on soovitav kohe harjutama hakata, et tehnika ei ununeks. Elementaarsed vahendid selle tehnika jaoks on suhteliselt odavad (paar-kolm akrüülvärvi ja pintsel). One Stroke maalingutega võib lisaks küüntele kaunistada ka muud – töölauda, geelipurke, mobiiltelefoni jms. Koolituse lõpuks valmib õpilasel paar-kolm töölehte ja keskmiselt 4-6 näidist tippidel. 

 

 Tegevused koolitusel:

  • lühike teoorialoeng;
  • värvi ja pintsli käsistsemine ning õige pintslihooldus;
  • harjutamine paberil (värvivoo saamine, kaar, nõgu, vanik, rüüž, toru, kalla, erinevad õielehed);
  • õielehtede asetus õie saamiseks, lehed, väristamisvõte ja pöörleva pintsli võte ning nende võtete abil lehtede ja lillede tegemine;
  • roos;
  • One Stroke kompositsiooni paigutamine tippidele (4-6 näidist);
  • looduslike objektide (erinevate lillede ja putukate) miniatuurne kujutamine;
  • miniatuursete maalingute ja ornamentide täiendamine lakidisaini võtetega ning erinevate küünekaunistustega;
  • Kurususe käigus saab õpilane baasteadmised värvidest, nende omadustest, segamisest ja kasutamise võimalustest, harmooniliste kompositsioonide kujundamisest, mustritest, ornamentikast ja õigetest tehnilistest võtetest.

 

  • onestr copy copyones

 

 

 

 

 

Õppematerjal ja koolitajad

Kursus toimub kooli materjalidega. Koolitajad on Kaia Liikane,  Tea Roosvald ja Tatjana Polina. Teooria osa on ette valmistanud Tea Roosvald, kes on hariduselt kunstiõpetaja ja töötanud geelküüntega alates aastast 2006. Õppekava - Nail-Art: hiina ehk one stroke tehnikas maalingud. Kursuse maht 16 akadeemilist tundi. Loe koolitajatest lähemalt siit.

Registreerimine ja lisainfo

Maksuamet tagastab kursuse maksumusest 20%, hinda vaata koolituste hinnakirjast.

Koolituste ajad on enamasti kirjas koolituste kalendris, kuid oma huvist osaleda võib teada anda ka telefonil +372 555 15 281 (kl 10.00-20.00) või kontaktivormi abil siit.

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene