fbpx

Küünetehniku kursused

Kirjutas
Hinda artiklit
(6 hinnangut)

Küünetehniku kahekuuline kursus koosneb moodulitest. Soovi korral saate valida just Teile sobivaid moodulid või läbida mõned hiljem, näiteks välja jätta pediküüri mooduli või võtta lisaks hoopis kulmude kujundamise koolitus, et klientidele rohkem teenuseid pakkuda.

Maniküüri koolitus Leksiko Iluhariduskeskuses

Küünetehniku kursuse jaoks saab koostada õpilase vajaduste ja ajakavaga arvestava individuaalse õppekava, selleks võtke palun ühendust telefonil 555 15 281 või mailil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Õppekeel on eesti või vene keel.

Kursuse õppekavade koostamise aluseks on võetud Teeninduse Kutsenõukogus kinnitatud küünetehniku kutsestandard, eeskuju on võetud ka teiste riikide kutsestandarditest. Trükitud õppematerjal on ette valmistatud kõrgharidusega pedagoogide poolt. Haridus- ja Teadusministeerium on väljastanud meile koolitusloa 6675HTM, uue TÄKS järgi oleme registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis nr 183699 all.

Kursuse eesmärk ja nõuded õpilasele

Küünetehniku kursus on mõeldud eeskätt neile, kes soovivad küünetehnikuna tööle asuda. Küünetehniku kursuse ja tööpraktika lõppedes peaks õpilane olema valmis edukalt töötama ilusalongis.

Mõistagi võib õppima tulla ka täiesti ilma eelteadmiteta, vastuvõtu eelduseks on põhiharidus või selle omandamine. Alla 16-aastastel õpilasekandidaatidel soovitame siiski esmalt vestlusele tulla. Neile, kes tahavad protseduure teha "kodus hobi korras", soovitame võtta ühendust meie konsultandiga, kes aitab luua individuaalse õppekava.

Vajadusel saame teha ka tasuta "järelaitamistunde", kuigi neid läheb väga harva vaja. Kes on varem mõne koolituse juba läbinud, võib omale täiendõppeks valida üksikuid mooduleid (vt vasakpoolset menüüd).

Enamik meie lõpetajaid kas töötavad omandatud erialal Eestis, välismaal või teevad iluprotseduure regulaarselt kodus.

Meie väljastatav rahvusvaheline tunnistus kehtib ka teistes Euroopa Liidu riikides ja mujal maailmas. Üle 30% kursuste lõpetanutest on välismaalased.

Vanusepiiranguid me ei sea, seni on noorim õpilane olnud 14-15 aastat vana ja vanim pisut üle viiekümne.

Neile, kes veel ei tea, kas küünetehniku töö sobib talle, soovitame alustada kas maniküüri või geelküünte paigalduse koolitusest. Alati võib helistada, küsida või tulla vestlusele ja ringkäigule salongi. Aja saab kokku leppida ning lisainfot küsida telefonil 555 15 281 (kl 10.00-20.00).

Kursuse kestus ja maksumus

Põhjalik küünetehniku kursus kestab kokku 25 õppepäeva (kuni 2 kuud), üksikud moodulid võib läbida ka 1-5 päevaga ning jätkata õpinguid hiljem. See on eriti mugav võimalus neile, kes ei ela Tallinnas või tulevad välismaalt.Geelkuunte koolitus - praktikumi käigus valminud küüned

Küünetehniku kursuse maksumuse leiad kehtivast koolituste hinnakirjast, treeningkomplekti (stardikomplekti) hinnad leiad treeningkomplektide hinnakirjast. Võimalik on läbida ka praktika salongis, stardikomplekti ja kahekuuse tööpraktikaga koolituse hinda küsi telefonil +372 555 15 281 või alloleva vormi kaudu. NB! Võimalik on sõlmida järelmaksuleping kuni kolmeks aastaks.

Küünetehniku kursuse sisu

Töö käigus omandatakse kõik levinumad käte- ja jalahoolduses kasutatavad töövõtted. Kasutame Sparitual, Supernail, China Glaze jt tooteid, samuti tutvume teiste Eestis saadaolevate taskukohasemate brändidega. Eraldi võetakse läbi hügieeninõuded ning levinumad terviseprobleemid. Soovi korral saab õpilane teooria läbida e-õppe vormis, samuti pakume ainulaadset võimalust saada konsultatsiooni videoõppe vormis.

Maniküüri väljaõpe

Sisu: klassikaline, euro-,  ja spa-maniküür. Kestus: 2-3 õppepäeva (7 akadeemilist tundi koolitus + iseseisev harjutamine).

Nail Art koolitus: esimene tase

Lakimaalingute koolitus, algteadmised värvidest ja kompositsioonist. Kestus: 1 õppepäev (4 akadeemilist tundi koolitus + iseseisev harjutamine).

Kunstküünte paigaldamine geelitehnoloogiaga

Sisu: töökoha organiseerimine, küünte ettevalmistus, paigaldamine tippidel, paigaldamine vormidel, kunstküünte hooldus. Kestus: 6 õppepäeva. Kui õpilane elab väljaspool Tallinna ja vähemalt 4 praktikumi on olnud edukad, lubatakse osa iseseisvaid töid soovi korral kodus teha.

Pediküüri ja geellakipediküüri kursus

Pediküüri koolitus 2 Leksiko Iluhariduskeskuses

Õppekavad: Jalgade hoolduse ja pediküüri kursus, aparaadipediküüri õppekava, pediküür geellakiga õppekava. Kursuse maht 21 akadeemilist tundi.

Sisu: klassikaline, euro-, spa- ja aparaadipediküür ning geellaki paigaldamine ja hooldamine.

Kunstküünte paigaldamine kangas- või polüakrüülitehnoloogiaga (täiendõpe)

Sisu: kunstküünte paigaldamine ja hooldamine akrüüli-, polüakrüüli või kangasküünte tehnikas. Kestus: 2 õppepäeva (hinnas 12-16 akadeemilist tundi koolitus + iseseisev harjutamine).

Nail Art koolitus: teine tase

Maalingud laki ja geeliga. Kestus: 1 õppepäev (hinna sees 8 akadeemilist tundi + soovi korral harjutamine salongis).  

3D Nail Art ehk küünekaunistuste koolitus

Kunstküünte kaunistused ning 3D geeli- ja akrüülidisain. Kestus: üks õppepäev + harjutamine kodus koolitaja tagasisidega. 

Erialased teadmised hügieenist, haigustest ja töökaitsest

Sisu: erialane anatoomia, hügieen, seadusandlus ja töökaitse.

E-õppe keskkond iKool leksiko.ee/iKool  

Geellaki paigaldamise täiendkoolitus

Peidkuuri koolitus - õpilase tehtud prantsuse manikuurSisu: geellaki tutvustus (Gelish jt firmade tooted), kuivmaniküür, küünte ettevalmistamine, geellaki pealekandmine, geellaki hooldus, ohud tervisele.

Küünetehniku koolitused toimuvad rahvusvahelise koolitaja Kaia Liikane käe all, koolitajate kohta loe infot siit.

NB! Soovi korral anname õpilasele võimaluse salongis läbi teha kahe- kuni neljakuulise praktika.

Küünetehniku koolitus koos juhendatud praktikaga koosneb järgmistest õppekavadest

* Õppekava vaatamiseks klikka lingil

Küünetehniku koolituse hinnad on siin. Õppida saab ka lühematel kunstküünte koolitustel, mille hinnad leiab siit

Täpsem info tel 555 15 281 või maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või kirjuta meile lehe lõpus oleva kontaktivormi kaudu.

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum
Sisene