fbpx

Täiendkoolitused küünetehnikutele

Kirjutas
Hinda artiklit
(3 hinnangut)

Vaata "Küünetehniku täiendkoolitus" (kood K301)

Alates 2014 aastast pakuvad meie professionaalsed koolitajad personaalseid täiendkoolitusi. Meie täiendkoolitustele pääseb, kui olete juba läbinud vastava ala koolituse või olete sellel või kaasneval alal töötanud. Alati võite meiega ühendust võtta ja uurida, kuidas oleks kõige mõistlikum ja mugavam edasi õppida.

Meie kogemus näitab, et inimeste vajadused on erinevad. Näiteks pärast lapsehoolduspuhkust vajab mõni meister teadmiste värskendamist, teine aga tahab juurde õppida uusi teenuseid. Seepärast toimub täiendkoolitus enamasti individuaalõppe (coaching) vormis. Pedagoog või konsultant määrab vestluse käigus kindlaks õppuri vajadused ja oskused ning selle järgi koostatakse koos koolitusjuhiga personaalse õppeplaani. 

Maniküüri täiendkoolitus

Hea võimalus õppida midagi uut juurde või värskendada mälu. Valida saab alltoodud teemade seast või panna koos meie spetsialistidega kokku individuaalne koolitus vastavalt oma soovidele ja vajadustele.

 • Spa-maniküür: põhjalik ja nauditav maniküür, kasutatakse sooja parafiini või vajadusel külma parafiinkreemi.
 • Aparaadimanküür: küünetehniku puuri kasutamine maniküüri tegemisel. 
 • Maniküür geellakiga (gelish): populaarse geellaki kasutamine.
 • Ununenud oskuste meenutamine ja vilumuse omandamine, näiteks pärast lapsehoolduspuhkust või mõne teise kooli lõpetamist.

 

 Pediküüri täiendkoolitus

 • Spa-pediküür: põhjalik ja nauditav pediküür, kasutatakse sooja parafiini või vajadusel külma parafiinkreemi. Osa koole õpetavad seda eritasu eest, kuid klientide seas on see teenus populaarne, nii et spa-pediküüri tasub juurde õppida. Uudisena õpetame ka külmparafiini kasutamist.
 • Aparaadipediküür: küünetehniku puuri kasutamine pediküüri tegemisel. 
 • Pediküür geellakiga (gelish): populaarse geellaki kasutamine pediküüris.
 • Geelipediküür: populaarne teenus eriti suvel. Täiendkoolitus kulub ära eeskätt neile, kes koolis seda ei õppinud.
 • Ununenud oskuste meenutamine ja vilumuse omandamine praktika käigus pärast lapsehoolduspuhkust või mõne teise kooli lõpetamist.

Kunstküünte täiendkoolitused: palju erinevaid meetodeid

 • Jagame oma kogemust täiendkoolituste käigus. 

Küünetehniku täiendkoolitus (K301) koosneb kursustest, mis täiendavad küünetehniku (näiteks geel- või akrüülküünte tehniku) teenustevalikut ja võimaldavad oluliselt suurendada klientuuri ning pakkuda ka püsiklientidele rohkem teenuseid.  Üks täiendkoolituse osa on mõeldud küünetehniku professionaalsuse tõstmiseks juba õpitud erialal, võimaldades töötada kiiremini, kasutada teadlikumalt erinevaid kunstküünte materjale, tulla toime ka probleemsete küüntega ning ennetada võimalikke probleeme. 

Küünetehniku täiendkoolitus koosneb järgnevatest kursustest: 

 • MP208 Pediküüri meistrikoolitus;
 • GAK111 Geelküünte täiendkoolitus professionaalsuse tõstmiseks;
 • GAK108 Polüakrüülgeeli ekspresskoolitus;
 • NA607 3D Nail Art akrüüli ja geeliga.

Kunstküünte koolitusest võid lugeda ka siit. 

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene