fbpx

Kunstküünte tehnikad

Kirjutas
Hinda artiklit
(2 hinnangut)

Kunstküünte rohkem kui viiekümneaastase ajaloo jooksul on sõelale jäänud neli tõhusamat kunstküünte paigaldamise tehnikat:

  1. geelküüned,
  2. akrüülküüned,
  3. polüakrüülgeelküüned
  4. kangasküüned

Enamuse tehnikate puhul saab küüsi ehitada nii tippide kui vormidega.

Eestis on ülekaalus geelküüned, kuna geelküünte tegemisega ei kaasne ebameeldivaid lõhnu ning Eestis on saadaval lai valik erinevate omadustega (elastsemaid, jäigemaid, valguvaid, mittevalguvaid, tiksotroopseid jne) geele, mille hulgast on igal meistril võimalik leida oma lemmik ja igale kliendile sobiv. Paljude geelide miinuseks on aga ülikerge lendav tolm. Seevastu paljudes välisriikides, näiteks USA-s on popid hoopis akrüülküüned. Korraliku ventilatsiooniga soojas ruumis ei ole akrüüli aroomid nii häirivad, akrüüli viilimistolm on raske ja langeb suures osas kohe maha, mitte ei lenda hingamisteedesse. Osava meistri käes valmivad akrüülküüned väga kiiresti. Akrüül pakub väga palju disainivõimalusi ja on ülitugev materjal. Euroopas, näiteks Saksamaal on ka kangasküüned päris minev teenus. Kangasküünte eeliseks on see, et nad on väga õhukesed ja paistavad naturaalsete küüntega äravahetamiseni sarnased. Miinuseks on samuti toksilised ja lõhnavad kemikaalid ning vähesed disainivõimalused.

Igal kunstküünte tehnikal on omad eelised ja puudused. Kui soovid teada rohkem, tule õppima. Me ei tee tootekoolitusi vaid kasutame koolitustel erinevate brändide tooteid. Igaühel on võimalik leida endale sobiv töömeetod ja sobivate omadustega tooted. Leksiko Iluhariduskeskus pakub ühena vähestest Eesti ilukoolidest nii geelküünte, akrüülküünte, polüakrüülgeelküünte kui ka kangasküünte õpet. 

Info ja koolitustele registreerumine: 55515281 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene