fbpx

Küünetehniku meistrikoolitus

Kirjutas
Hinda artiklit
(3 hinnangut)

Küünetehniku Meistrikoolituse kogumaht on 284 akadeemilist tundi, millest 200 akadeemilist tundi on auditoorse töö maht.

Küünetehniku meistrikoolituse käigus omandab õpilane kõik vajalikud teadmised ja vilumused, et asuda iseseisvalt tööle küünetehnikuna ning tagada endale aastaringne sissetuleks. Õpitakse kunstküünte paigaldust ja hooldust, maniküüri, pediküüri, hügieeni ja küünte kaunistamist. Kuna läheneme igale õpilasele personaalselt, võib õpilane mõnest moodulist loobuda, näiteks ei soovi tulevane küünetehnik teha pediküüri või on ta juba õppinud mõningaid maniküüri liike. 

Küünetehniku meistrikoolitus on  mõeldud neile, kes soovivad peale koolitust kohe tööle asuda. Programmis on palju praktilisi ülesandeid intensiivse juhendamisega. Iga põhiteema praktilise osa lõpus on ette nähtud iseseisvad ülesanded koolitaja tagasiside ja kommentaaridega.

Küünetehniku Meistrikoolitus ilma geelküünte meistrikoolituse moodulita

Juba varasemalt geelküünte paigaldamise oskused omandanud õppijale pakume kohandatud Küünetehniku Meistrikoolitust, millesse kuulub täiendkoolitus. Selle liitkoolituse läbimise tulemusel täienevad geelitehniku oskused küünetehniku profiilini ja võimaldavad pakkuda mitmekesisemaid teenuseid, mis suurendab võimalusi kandideerida tööle täiskoormusega või annab konkurentsieelise väikeettevõtjana.

Koolituse kogumaht on 207 akadeemilist tundi, millest 153 akadeemilist tundi on auditoorne töö. Hinnad ja täpsed mahud on kirjas hinnakirjas. 

Küsimuste korral võib alati kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada +372 65 400 40 (kl 10.00-22.00)

Viimati muudetud Reede, 12 Aprill 2019 00:35

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Tasemeõppes ehk koolitustel saab osaleda ka tööl käies. Uuri tasemeõppe toetuse kohta Töötukassa kodulehelt

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum
Sisene Registreeru