fbpx

Koolitajate täiendkoolitus: 2015 aasta muudatused seadusandluses

Kirjutas
Hinda artiklit
(0 hinnangut)

UUS! 2015. aasta 1 juulil jõustus uus Täiskasvanute koolituse seadus ja vastav määrus, mis korraldab täiesti ümber senise koolitamistega seotud asjaajamise. Seetõttu peavad kõik koolitusteenust pakkuvad ettevõtted ja ka üksikisikud avaldama oma õppekavad ja uuendama oma registreeringuid. Koolitusel "Täiskasvanute koolituse seadus" õpetamegi, kuidas vormistada vajalikud dokumendid ja mida peaks iga koolitaja seoses uue seadusega silmas pidama.

See koolitus on mõeldud kõigile neile, kes pakuvad Eestis koolitusi, sh ilukoolitajatele.

Ühe pika või kahe lühema päeva jooksul saab õpilane põhjaliku ülevaate, kuidas uue olukorraga toime tulla ja omandab praktilised oskused. Soovi korral saab hiljem veebipõhise koolituskeskkonna kaudu koolitajalt nõu küsida. Koolituspäeva lõpus toimub koolitajate abiga koolitustegevuse registreerimine e-riigis mõne õppija näitel ehk siis kõik tehakse puust ja punaseks ette.

Koolitajad on Tea Roosvald ja Lauri Liikane, mõlemal koolitajastaaži üle 8 aasta.

Meelsasti jagame lisainfot, kui kirjutate See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistate +372 680 6222, vajadusel helistame tagasi. Sõnumi võib saata ka siitsamast kodulehelt kontaktivormi kaudu.

Viimati muudetud Kolmapäev, 04 Mai 2016 00:17

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Koolitus järelmaksuga

Liisi TS RGB 300x148

 

Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Helista +372 55515281 ja küsi tingimusi või saada küsimus alloleva vormi kaudu

Sisene