fbpx
Turundus- ja veebikoolitused

Turundus- ja veebikoolitused

"Toimiva veebilehe või e-poe loomine ja turundamine" ning "E-kursuse loomine Moodle õpikeskonnas" (koolitusluba 6675HTM) on intensiivkursused väikestele gruppidele (2-4 inimest). Maksuamet tagastab 21% nende kursuste maksumusest, kui tellija on eraisik.

Kursus "Toimiva veebilehe või e-poe loomine ja turundamine"

kestab kokku 5 õppepäeva, lisandub iseseisev töö. Kursuse läbinud õpilane suudab iseseisvalt valmistada toimiva väike- või keskmise ettevõtte veebilehe ning seda igapäevaselt hallata veebis nähtavaks muuta.

Küsi turundus- ja veebikoolituse kohta saab infot ja hinnapakkumist tel 555 15 285 või saates maili See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kursus "E-kursuse loomine Moodle õpikeskonnas"

on ette nähtud koolitajatele, üldhariduskooli või kõrgkooli õppejõududele. Selle käigus tutvustatakse põhalikult e-õppe süsteemi Moodle ning selle efektiivsemat kasutamist nii koolitunnis kui õpilaste iseseisva töö korraldamisel.

Arvutikoolitused ettevõttele

Pakume ettevõtte spetsiifikale kohandatud sisekoolitusi, toimumiskoht - ettevõttes koha peal või koolitusklassis. Koolitaja Lauri Liikane, mitmete õpikute ja arvutikasutaja sõnastiku autor. Küsi lisainfot ja pakkumist See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 555 15 285.

Töötukassa koolituspartner

Leksiko Iluhariduskeskus on Eesti Töötukassa ametlik koolituspartner. Töötukassa klientidele mõeldud koolituskaardi tingimused ja koolitustel osalemise info leiad Töötukassa kodulehelt.

Töötukassa koolitus: tööta ja õpi

Tasemeõppes ehk koolitustel saab osaleda ka tööl käies. Uuri tasemeõppe toetuse kohta Töötukassa kodulehelt

Saada meile küsimus või teade siit

Saada meile sõnum või küsimus selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum
Sisene